Statek Tylov

Ceník - platnost od 1. 1. 2024

Preferujeme pronájem celého objektu. V období letních prázdnin preferujeme pronájem pouze na celý týden od soboty do soboty.

  Letní sezóna (1.6. až 30.9.)

 • Týdenní pobyt: 49 900 Kč (7 nocí, od soboty do soboty)
 • Prodloužený víkendový pobyt: 24 900 Kč (3 noci, od čtvrtku do neděle)
 • Víkendový pobyt: 19 900 Kč (2 noci, od pátku do neděle)

  Zimní sezóna (1.11. až 31.3.)

 • Týdenní pobyt: 44 900 Kč (7 nocí, od soboty do soboty)
 • Prodloužený víkendový pobyt: 24 900 Kč (3 noci, od čtvrtku do neděle)
 • Víkendový pobyt: 19 900 Kč (2 noci, od pátku do neděle)

  Mimosezóna (1.10. až 31.10. a 1.4. až 31.5.)

 • Týdenní pobyt: 44 900 Kč (7 nocí, od soboty do soboty)
 • Prodloužený víkendový pobyt: 22 900 Kč (3 noci, od čtvrtku do neděle)
 • Víkendový pobyt: 17 900 Kč (2 noci, od pátku do neděle)

  Silvestrovský pobyt

 • Cena za týdenní pobyt: 79 900 Kč za celé období


SPOTŘEBA EL. ENERGIE, VODY A PALIVOVÉHO DŘÍVÍ

Při ukončení pobytu je spotřebovaná elektrická energie a voda přiúčtována k ceně ubytování ve výši 150 Kč za 1000 litrů vody a ve výši 7 Kč/kWh elektrické energie.

Statek byl při rekontrukci velmi kvalitně zateplen a o topení a přípravu teplé vody se stará úsporné tepelné čerpadlo. Doplatky za energie jsou proto velmi nízké.


KAUCE

Před zahájením ubytování vybíráme kauci (jistotu) ve výši 5 000 Kč (v zimním období je kauce navýšena na 6 500 Kč).

Z kauce je při ukončení pobytu vyúčtována spotřeba el. energie, vody a turistický poplatek obci. Přeplatek z kauce zasíláme zpět na Váš bankovní účet do pěti pracovních dní od ukončení pobytu.


PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Do tří dnů od rezervace požadujeme uhrazení 50% z ceny ubytování. Po uhrazení zálohy se rezervace stává oboustranně závazná.

V případě zrušení pobytu do 60 dní před zahájením ubytování činí storno poplatek 20% z ceny ubytování. V případě zrušení pobytu později než 60 dní před zahájením ubytování činí storno poplatek 50% z ceny ubytování. V případě zrušení pobytu 30 dní před zahájením pobytu a později činí storno poplatek 100% z ceny pobytu.


OSTATNÍ POPLATKY

V ceně není zahrnut poplatek za ložní prádlo ve výši 190 Kč na osobu a pobyt. V případě, že si přivezete vlastní povlečení, tento poplatek nám nehradíte.

Pejskové jsou na statku vítáni. Za každého pejska účtujeme paušální poplatek 490 Kč za pobyt.

V ceně není zahrnut místní turistický poplatek, který jsme povinni od Vás vybrat a odvést obci za každý den a dospělou osobu. Aktuální výše poplatku činí 10 Kč/osoba/den za každou osobu starší 18 let. Vyúčtujeme Vám turistický poplatek, který bude aktuálně platný dle místní vyhlášky, k datu ukončení Vašeho pobytu.

Pokud by v důsledku porušení provozního řádu Statku došlo k situaci, že správce Statku musí neočekávaně realizovat výjezd na Statek a řešit havarijní či jinak závažnou situaci, budeme Vám nuceni naúčtovat poplatek za tento výjezd ve výši 2 000 Kč.

Pokud by došlo k marnému výjezdu bezpečnostní agentury například z důvodu neoprávněného manipulování s jednotlivými senzory zabezpečovacího zařízení, kouření v objektu nebo rozdělání ohně v objektu apod., budeme Vám nuceni naúčtovat poplatek ve výši 1 500 Kč.


ČAS PŘÍJEZDU A ODJEZDU, DÉLKA POBYTU

V případě týdenních pobytů je pobyt zahájen v první den pobytu (check-in) v 17:00 a ukočen v poslední den pobytu (check-out) nejpozději do 9:30 ráno.

V případě (prodloužených) víkendových pobytů je čas příjezdu stanoven na 15:00 a  čas odjezdu také na 15:00.

Změna délky pobytu a s tím související úprava ceny po dohodě možná. V letní sezóně však nabízíme přednostně týdenní pobyty.


PLATBA PŘES ZAMĚSTNAVATELE NEBO BENEFIT PLUS PROGRAM

V případě Vašeho zájmu Vám rádi vystavíme fakturu za Váš pobyt pro Vašeho zaměstnavatele nebo například jako čerpání z programu Benefit Plus.