Statek Tylov

Řekli o nás

Statek Tylov nabízíme zatím relativně krátkou dobou (od 12/2018), a proto budeme reference terpve postupně rozšiřovat.

Přesto Vám již můžeme zprostředkovat níže uvedené reference, za které moc děkujeme a máme z nich obrovskou radost!

Michaela, sraz přátel (Podzim 2020)

„Statek Tylov nám poskytl příjemné prostředí pro strávení víkendu s přáteli s naprosto dostačujícím komfortem pro vaření, zábavu, odpočinek i spaní. Vybavení a interier pokojů v horních patrech je velice pěkný a moderní. V okolí jsme navštívili nedalekou farmu na pstruhy i s restaurací, kde jsme s dětmi chytali pstruhy a poobědvali. Další den jsme navštívili blízký hrad Sovinec, který také doporučujeme. Na statku Tylov jsme se cítili velice dobře a určitě se zde ještě vrátíme. Objekt doporučujeme pro různé skupiny osob, lze se zde bavit do ranních hodin a nerušit tím ostatní. "

Ilona, rodiny s dětmi (Léto 2020)

„Statek Tylov byl řádně uklizen, vše odpovídalo předešlé informaci a kvalitě, byli jsme spokojeni."

Miriam, rodiny s dětmi (Léto 2020)

„Dovolená na Statku se nám moc líbila. Bylo nás více rodin a všichni jsme měli soukromí, ale i spoustu společného prostoru jak uvnitř, tak venku. Nikdo se nikde nemačkal. Ubytování čisté, prostorné, pěkné a hlavně promyšleně vybavené (příbory a sklo nad rámec ubytovací kapacity - takže nikdo nečekal na čistý talíř nebo lžíci). Okolí úžasné. Určitě se zase někdy vrátíme - nestihli jsme prozkoumat všechny zajímavosti v okolí. Všem doporučuji :)"

Alice, rodiny s dětmi (Jaro 2020)

„Výborné jednání s majitelem, precizně zpracované informace k pobytu. Chalupa je prostorná a dobře vybavená. I když nám počasí nepřálo a lilo jak z konve, tak jsme si pobyt moc užili. Rádi se vrátíme a věřím, že počasí nám příště umožní využít i nádhernou zahradu."

Zuzana Šimonová, rodiny s dětmi (Silvestr 2019)

„Na statku jsme byli ubytováni s dětmi a velkou partou na Silvestra. Ubytovaní je prostorné, příjemné i moderní, že jsme se tam cítili velmi dobře i ve velkém počtu lidí. Na pobyt moc rádi vzpomínáme. Každý den jsme dojízděli na nedaleká lyžařská střediska i na Praděd. Správce byl velmi milý a vyšel nám ve všem vstříc. Rádi se vrátíme!!"

Jitka Pavelková, rodiny s dětmi (léto 2019)

„Pobyt na vašem statku byl velmi příjemný. Je to prostorný objekt s velkou zahradou vhodnou pro děti a jejich aktivity. Společenská místnost je dost velká, aby se tam vešla početná skupina. Koupelny i jednotlivé pokoje jsou moderně zařízeny. Horní kuchyně i další posezení v patře vítáno. Vybavení jako myčka a pračka určitě přispěje k vašemu komfortu. Určitě doporučuji."

Lucie Rakowská, rodiny s dětmi (léto 2019)

„Velké prostory, vše funkční, krásně udržované, zahrada příjemná. Domluva skvělá, moc příjemní správci. Všichni byli nadšení. Je tady spousta vybavení na zabavení dospělých i děti."

Liba Kopecká, rodinné setkání, oslava narozenin (léto 2019)

„O Statku Tylov mohu jen potvrdit pozitivní reference, které napsali ti přede mnou. Od začátku až do konce vstřícné a perfektní jednání s majiteli o celém pobytu a službami. Statek jsme využili pro první ročník rodinného setkání spojené s oslavou narozenin. Sešlo se nás několik rodin ve složení různých věkových kategorií a všichni byli na statku spokojeni a celá akce se nadmíru vydařila. A abych jen neopakovala slova chvály na ubytování, samozřejmě zahradu, společenskou místnost, kam se vejde tlupa lidí, bednu s hračkami, klavír, zařízení a vybavení kuchyně atd. Statek Tylov si zaslouží, pro případné zájemce na ubytování, připomenout i dobrou strategickou polohu pro podnikání výletů do okolí, Slezská Harta, Rešovské vodopády aj. Statek prostě nemá chybu. Dycky Statek Tylov !"

Jan Stříbný, rodiny s dětmi (léto 2019)

„Ubytování bylo perfektní a všem se nám zde líbilo. Zahrada je super pro děcka a vyblbli se i dospěláci při různých hrách. Při dešti nás potěšila obrovská bedna se společenskými hrami. Určitě se zde rádi vrátíme. Na statku je příjemný klid."

Bernadeta Zacherová, rodiny s dětmi (léto 2019)

„Sme piati súrodenci s rodinami a našimi rodičmi a radi si spolu niekam vyrazíme. Tentokrát sme prišli tráviť spoločný čas na Statek Tylov a boli sme veľmi spokojní. Našli sme príjemné ubytovanie v prírode, dostatok priestoru a krásnu záhradu. Tam sa deťom páčilo asi najviac. Navyše veľmi dobré jednanie s majiteľmi a srdečné prijatie. Ďakujeme ešte raz a určite odporúčame pre rodiny s deťmi :-)."

Denisa Stromská, Maminky s dětmi (jaro 2019)

„Trávili jsme na statku týden pouze maminky s dětmi a i když nám počasí moc nevyšlo, i tak jsme si pobyt na statku velice užili. Moc děkujeme milému panu majiteli za skvělý přístup, perfektní a milou komunikaci."

Vendula Michálková, Maminky s dětmi (jaro 2019)

„Na statku Tylov jsme byli velmi spokojeni, víkend jsme si užili po všech stránkách. Vybavení chalupy bylo krásné a zcela dostačující pro pobyt dvanácti ženských a hromady dětí, které si užily zahradu i vnitřek chalupy, především klavír a bednu s hračkami. Přístup pana domácího byl nadmíru vstřícný, určitě máme v plánu si tuto babskou chatu na statku zopakovat. Děkujeme a těšíme se k Vám."

David Polák se studenty, Gymnázium Havířov (jaro 2019)

„Na Vašem statku se nám všem moc líbilo! Studenti byli nadšeni úrovní ubytování a já ještě navíc profesionálním přístupem z Vaší strany, rychlým a srozumitelným jednáním. Cena byla zcela přiměřená. Vybavení statku je přímo luxusní. Ani já ani studenti určitě nikdy nezapomeneme na příjemně strávené večery ve společenské místnosti za zvuku praskajícího ohně v kamnech. Za sebe jsem moc rád, že jsem mohl studentům ukázat nádherný a bohužel opomíjený kraj, což bych bez Vašich skvělých služeb nemohl! Děkuji mnohokrát!"

Honza Novák s přáteli (Silvestr 2018)

„Objekt jsme si pronajali celý na silvestrovské období a za zaplacenou částku jsme získali snad největší komfort, jaký jsme za uplynulé roky měli. Statek je moderně zrekonstruován a nabízí pohodlí s veškerým komfortem (nové kuchyně, moderní koupelny). Majitelé byli velice vstřícní a se vším nám vyšli vstříc (včetně dovezení sudu místního piva). I přes značnou vzdálenost z Prahy budeme zvažovat návrat příští rok."

Můžete také kouknout na náš FB: ZDE