Statek Tylov

Řekli o nás

Statek Tylov nabízíme zatím velmi krátkou dobou (od 12/2018), a proto budeme reference terpve postupně rozšiřovat.

Přesto Vám již můžeme zprostředkovat níže uvedené reference, za které moc děkujeme a máme z nich obrovskou radost!

Honza Novák s přáteli (Silvestr 2018)

„Objekt jsme si pronajali celý na silvestrovské období a za zaplacenou částku jsme získali snad největší komfort, jaký jsme za uplynulé roky měli. Statek je moderně zrekonstruován a nabízí pohodlí s veškerým komfortem (nové kuchyně, moderní koupelny). Majitelé byli velice vstřícní a se vším nám vyšli vstříc (včetně dovezení sudu místního piva). I přes značnou vzdálenost z Prahy budeme zvažovat návrat příští rok."

Můžete také kouknout na náš FB: ZDE

David Polák se studenty, Gymnázium Havířov (jaro 2019)

„Na Vašem statku se nám všem moc líbilo! Studenti byli nadšeni úrovní ubytování a já ještě navíc profesionálním přístupem z Vaší strany, rychlým a srozumitelným jednáním. Cena byla zcela přiměřená. Vybavení statku je přímo luxusní. Ani já ani studenti určitě nikdy nezapomeneme na příjemně strávené večery ve společenské místnosti za zvuku praskajícího ohně v kamnech. Za sebe jsem moc rád, že jsem mohl studentům ukázat nádherný a bohužel opomíjený kraj, což bych bez Vašich skvělých služeb nemohl! Děkuji mnohokrát!"

Vendula Michálková, Maminky s dětmi (jaro 2019)

„Na statku Tylov jsme byli velmi spokojeni, víkend jsme si užili po všech stránkách. Vybavení chalupy bylo krásné a zcela dostačující pro pobyt dvanácti ženských a hromady dětí, které si užily zahradu i vnitřek chalupy, především klavír a bednu s hračkami. Přístup pana domácího byl nadmíru vstřícný, určitě máme v plánu si tuto babskou chatu na statku zopakovat. Děkujeme a těšíme se k Vám."

Denisa Stromská, Maminky s dětmi (jaro 2019)

„Trávili jsme na statku týden pouze maminky s dětmi a i když nám počasí moc nevyšlo, i tak jsme si pobyt na statku velice užili. Moc děkujeme milému panu majiteli za skvělý přístup, perfektní a milou komunikaci."